Opinie po zabiegach

“Chciałbym podzielić się opinią po mojej operacji plastyki nosa który był po urazie.

Operacja rekonstrukcji z chrząstek żeber przeprowadzona była w szpitalu Czerniakowskim w Warszawie przez Panią dr Mariolę Zagor.

Nie ukrywam, że przed operacją miałem spore obawy i stres, ale teraz nie żałuję i jestem bardzo zadowolony, że podjąłem tę decyzję. Operacja trwała około 3 godz. w ogólnej narkozie, a później wybudzenie i dojście do siebie po narkozie, a w głowie myśli, czy wszystko się udało. Po operacji ból naprawdę do zniesienia, nawet przy wyciąganiu tamponów z nosa. Początkowo miałem zatkany i spuchnięty nos oraz obrzęk pod oczami, ale to wszystko szybko się goi. Po kilku dniach gips z nosa został zdjęty a widok prostego nosa rekompensuje wszystko, jest teraz piękny i dużo lepiej mi się oddycha.

Naprawdę jestem bardzo zadowolony z przebiegu samej operacji, opieki jak i leczenia pooperacyjnego. Dziękuję Pani dr Marioli Zagor – jest naprawdę wspaniałym lekarzem, ma bardzo dużą wiedzę i widać, że to co robi kocha, dziękuję również wszystkim, którzy uczestniczyli przy mojej operacji.”

Krzysztof

Dzień dobry,

pragnę podzielić się z Państwem opinią po operacji, którą przeszłam w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Do laryngologa zgłosiłam się z powodu problemów z oddychaniem przez nos,częstych infekcji górnych dróg oddechowych oraz garbatego nosa zdeformowanego urazami z dzieciństwa.

W dniu 12.03.2019 roku w Państwa Szpitalu na Oddziale Otolaryngologicznym wykonano mi plastykę przegrody nosowej, wycięcie małżowiny nosa (diatermia/krioterapia/laserochirurgia) oraz osteoplastykę wielu kości czaszki twarzowej. Dziś oddycham swobodnie przez nos, pozbyłam się uporczywego kataru, bólu głowy i gardła. Poza tym nos jest prosty i wygląda “jak z katalogu”. Znacznie poprawił się mój komfort życia! Jestem Państwu bardzo wdzięczna i szczególnie chciałam podziękować przemiłym Paniom doc. Marioli Zagor i lek. Martynie Waniewskiej-Łęczyckiej, które mnie operowały i dzięki którym z łatwością oddycham i mam ładny nos.

Z poważaniem pacjentka

Ewa

Dear Dr. Zagor,

Thank you for an excellent restorative procedure. I appreciate your surgical expertise.  I am already enjoying the benefits of much better drainage in the left nostril. I have set aside the steroids, use the nasal saline spray only. My inhales are easier, fuller and more balanced between the left and the right lung lobes.

As a patient I am also very much pleased with the overall experience at the clinic. The staff is very competent and helpful. Everything in my case went very well, because it was done so well.

I wish you best in your practice and your ongoing research. I enjoyed reading the papers you have published so far. I will be grateful if you add me to the distribution list for your next publication.

With best Wishes and Regards,

A.

Blizny pooperacyjne

Przed podjęciem decyzji o zabiegu pacjenci często wyrażają obawę, że proces gojenia będzie długi a blizna widoczna.

Zdjęcie obok pokazuje bliznę pooperacyjną u pacjentki w 14 dni po operacji.

Jak widać już kilkanaście dni po zabiegu blizna jest niemal niewidoczna.