Efekty zabiegów


Efekty zabiegów:Nos garbaty


Nos garbaty


Nos siodłowyRekonstrukcja z żebraOpinie po zabiegach:Mariola Popko-Zagor, Opinia po operacji

“Chciałbym podzielić się opinią po mojej operacji plastyki nosa który był po urazie.

Operacja rekonstrukcji z chrząstek żeber przeprowadzona była w szpitalu Czerniakowskim w Warszawie przez Panią dr Mariolę Zagor.

Nie ukrywam, że przed operacją miałem spore obawy i stres, ale teraz nie żałuję i jestem bardzo zadowolony że podjąłem tę decyzję. Operacja trwała około 3 godz w ogólnej narkozie, a później wybudzenie i dojście do siebie po narkozie, a w głowie myśli czy wszystko się udało. Po operacji ból naprawdę do zniesienia, nawet przy wyciąganiu tamponów z nosa. Początkowo miałem zatkany i spuchnięty nos oraz obrzęk pod oczami, ale to wszystko szybko się goi. Po kilku dniach gips z nosa został zdjęty a widok prostego nosa rekompensuje wszystko, jest teraz piękny i dużo lepiej mi się oddycha.

Naprawdę jestem bardzo zadowolony z przebiegu samej operacji, opieki jak i leczenia pooperacyjnego. Dziękuję Pani dr Marioli Zagor – jest naprawdę wspaniałym lekarzem, ma bardzo dużą wiedzę i widać że to co robi kocha, dziękuję również wszystkim którzy uczestniczyli przy mojej operacji.”

Krzysztof

Mariola Popko-Zagor, Opinia po operacji

Dzień dobry,

pragnę podzielić się z Państwem opinią po operacji, którą przeszłam w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Do laryngologa zgłosiłam się z powodu problemów z oddychaniem przez nos,częstych infekcji górnych dróg oddechowych oraz garbatego nosa zdeformowanego urazami z dzieciństwa.

W dniu 12.03.2019 roku w Państwa Szpitalu na Oddziale Otolaryngologicznym wykonano mi plastykę przegrody nosowej, wycięcie małżowiny nosa (diatermia/krioterapia/laserochirurgia) oraz osteoplastykę wielu kości czaszki twarzowej. Dziś oddycham swobodnie przez nos, pozbyłam się uporczywego kataru, bólu głowy i gardła. Poza tym nos jest prosty i wygląda “jak z katalogu”. Znacznie poprawił się mój komfort życia! Jestem Państwu bardzo wdzięczna i szczególnie chciałam podziękować przemiłym Paniom doc. Marioli Zagor i lek. Martynie Waniewskiej-Łęczyckiej, które mnie operowały i dzięki którym z łatwością oddycham i mam ładny nos.

Z poważaniem pacjentka

Ewa


Blizny pooperacyjne:Przed podjęciem decyzji o zabiegu pacjenci często wyrażają obawę, że proces gojenia będzie długi a blizna widoczna.

Zdjęcie obok pokazuje blizne pooperacyjną u pacjentki w 14 dni po operacji.

Jak widać już kilkanaście dni po zabiegu blizna jest niemal niewidoczna.